"> Projelerimiz - İzmir Emlak Marketim

Life Point Ulukent

Teslim Tarihi 15.07.2017

Menemen' in Ulukent setinde Çanakkale yolu üzerinde yepyeni projemiz "Life Point" ile size hayal ettiğiniz ayrıcalıklı yaşamı sunuyor.

Flora Ataşehir

Teslim Tarihi 15.07.2017

Hayatı hayel ettiğiniz gibi yaşamınız için yeni ve özgün bir zemin oluşturuluyor Flora Ataşehir Projesinde. Tam yerine göre, ince ince ve bir saatçi titizliği ile tasarlanıyor.

Karakaya Apartmanı

Teslim Tarihi 15.03.2017

İzmir' de gelişimi hızla devam eden Şemikler' de, şehir merkezine yakın KARAKAYA APARTMANI sizlere huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

İzmir' de gelişimi hızla devam eden kuzey aksında, Çanakkale yolu üzeri yer alan İzban' a, alışveriş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına sadece bir kaç dakika mesafede, İzmir' in özgür ruhunu yansıtan, az katlı modern yatay mimarisi ile şehrin gürültüsünden, hava kirliliğinden, trafiğinden uzak, şehir merkezine yakın 800 m2 inşaat alanına sahip LIFE POINT sizlere huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 toplam 37 dairenden oluşan projemiz, geniş yaşam alanları sunan, sosyal alanlarında eğlenceli vakit geçireceğiniz, peyzaj çalışmaları ve bahçesiyle yeşile ve maviye doyacağınız butik projedir.

Detaylı sunum ve lansmana özel fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

Ataşehir' de Eşsiz lokasyonu ile her yere kolay ulaşım mesafesinde, Kent Hastanesine yakın, tramvay durağı, hastaneler, otobüs ve dolmuş durağı sadece bir adım ötenizde, Asansörlü lüks binada, 150 m2 3+1 Kapalı Mutfak, Ebeveyn Banyolu Lansmana Özel 2+1 ve 3+1 Satılık Daireler. 

Detaylı sunum ve lansmana özel fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

KARAKAYA APT. ŞEMİKLER

İzmir' de gelişimi hızla devam eden Şemikler' de, alışveriş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına sadece bir kaç dakika mesafede, şehir merkezine yakın KARAKAYA APARTMANI sizlere huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

1+1, 2+1 toplam 12 dairenden oluşan projemizde satışlar başlamıştır.

Detaylı sunum ve lansmana özel fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim Formu

Firmamızın size sunacağı profesyonel pazarlama ve aracılık hizmetleri ile satılık veya kiralık ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verelim.

adres

6523 Sok. No:32/B D:105