"> Özel Portföyler - İzmir Emlak Marketim

Marmaris Çiftlik Koyunda Denize Sıfır Arsa

Marmaris'in en kıymetli koylarından Çiftlik Koyu'ndaki 5.205m2 olan arsa denize sıfır olup Meşhur Çiftlik Adası karşısındadır. Turizm Tesis alanıdır. Yol, su ve elektrik vardır. Berrak denizi, eşsiz doğa, deniz manzarası ve arsa içindeki palmiye ağaçları ile hem işletme için, hem yatırımlık çok cazip konumda bir gayrimenkuldür.
Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marmaris Selimiye' de Muhteşem Manzaralı Butik Hotel

Türkiye' nin gözde koylarından Marmaris Selimiye' de 3580 m2 arsa üzerine kurulu, özel idareden proje onaylı ve yapı kullanım izni alınmış mükemmel manzaralı butik hotelimiz satılıktır. Hotel binası 175m2 taban alanlı ve 2 katlıdır. Toplam 12 odası bulunmaktadır. Odaların iç dekorasyonunda ahşap mobilyalar kullanılmıştır. Havuz, 8mx10m lik sonsuzluk havuzu şeklinde inşa edilmiş olup, tuzla çalışmaktadır. Havuzun oturma bölümü sıcak su ile ısıtılabilmektedir.
Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz

Kocaeli Karamürsel' de 100 Dönüm Arsa

Satılık arsa Kocaeli İli, Karamürsel ilçesi sınırlarında olup Gökçetepe ismi ile anılmaktadır. Toplam 4 parselin büyüklüğü 78.96 dönümdür (78.960 metrekare). 1995 yılında Karamürsel Belediyesine imar izni için 20 dönüm terk işlemi yapılmıştır. Arsanın değerlendirme şekline göre bu terkin geri alınması mümkündür. Arsanın en büyük özelliği çevreden tamamen bağımsız bir özel mülk olarak kullanılabilmesidir. Kendine ait yolu mevcuttur. Karamürsel şehir merkezine uzaklığı sadece 1,7 km’dir. Arsanın arkası çok çeşitli sık ağaçlar ile çevrili bir sırt tarafından sınırlandırılmıştır. Arsanın ön yüzü tam 180 derece deniz (Körfez), Çınarcık, Karamürsel Merkez Ve Osmangazi Körfez Köprüsü manzaralıdır.
Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz

İletişim Formu

Firmamızın size sunacağı profesyonel pazarlama ve aracılık hizmetleri ile satılık veya kiralık ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verelim.

adres

6523 Sok. No:32/B D:105