"> Ev Alırken - İzmir Emlak Marketim

Hayalinizdeki Ev Burada

Beklentilerinizi karşılamalı
İlk evinizi almaya karar vermek, belki de hayatınızın en önemli kararlardan biridir. Kendinize ait bir ev, yaşamınızdaki en büyük ve en duygusal yatırımlardan biri olabilir. Firmamız bu süreçteki her adımda size için yardıma hazır olacaktır.

Yaşam Tarzı
ilgilendiğiniz evler yaşam tarzınızı yansıtıyor mu? Evcil hayvanınız var mı? Var ise ona rahat bir yaşam alanı sunmak için bahçeniz var mı?

Diğer Masraflar
Bölgesel fiyat ve değerleme trendleri nelerdir? Dikkate alınması gereken vergiler var mı?

Evinizin boyu
Ne büyüklükte bir eve ihtiyacınız var? Evinizde kaç yatak odası olmasını istersiniz? Evinizde kaç banyo olmasını istersiniz?

Evinizin yeri
Toplu taşımaya yakın olması öncelik taşıyor mu?

Çevre
Bilinen bir semtte oturmak sizin için öncelik taşıyor mu? Çevrenin size sağlayacaları nedir?

İstek ve İhtiyaçlarınız
Ev almak için tüm ön çalışmaları yapıp ev aramaya hazır olduğunuzda nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Çok sayıda satılık ev arasında herhangi bir yönlendirme olmaksızın, ev aramaya başlamak sizin için yorucu ve bunaltıcı olabilir. Firmamız sizi, kriterlerinize uygun, doğru eve yönlendirecektir. Sizin için uygun olan ev büyük önem taşıyan ihtiyaçlarınızı ve mümkün olduğunca çok sayıda isteğinizi karşılayan evdir.

İletişim Formu

Firmamızın size sunacağı profesyonel pazarlama ve aracılık hizmetleri ile satılık veya kiralık ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verelim.

adres

6523 Sok. No:32/B D:105