"> Bambu Parke | Bambu Parke Modelleri | Bambu Parke Fiyatları

Woodtropic Bambu Parke

Hiç ağaç kesmeden üretilen bambu masif parke dünyanın çevre duyarlı ülkelerinde bir trend haline gelmiştir. Sizler de çevre duyarlı WOODTROPIC kullanıcıları arasına katılmak için bizi arayınız.

Parke Çeşitlerimiz;

· Karbonize Gold Bambu Masif Parke
· Karbonize El Patinası Bambu Masif Parke
· Doğal Renk Bambu Masif Parke
· Antik Eskitme Masif Parke

Niçin Woodtropic Bambu Parke

Bambu ağacı çabuk yetişmesi sebebiyle çevreci ürünler arasında her gün artarak tercih edilen bir masif parke çeşididir. 4-5 sene gibi kısa bir sürede parke üretimine uygun hale gelen bambu ağacı aynı zamanda dünyanın en sert ağaçlarından olup çevre dostu masif parke sevenlerin birinci seçimidir. Janka sertlik skalasında 3000 derece ile meşe, teak, maun, merbau, benkrai, bubinga, sapelli gibi masif parke çeşitlerinin daha üzerinde bir sertliğe sahiptir. Bu yüzden bambu parke trafik yoğun mekanların (dükkanların, çocuklu evlerin ve evcil hayvanların bulunduğu mekanların) tercih sebebi olmaktadır. Dolayısı ile bambu parke kullanımı diğer ağaçlara göre daha uzun ömürlü olup sistre süresi daha uzundur. Bambu parke doğal renginde veya fırınlanmış şekilde değişik yüzey tasarımlarında 10-12-14mm kalınlıklarda üretilmektedir. Woodtropic Masif Parke hazır cilalı ve UV ışınlarına karşı otomatik cila makinalarında 10 kat cila katmanı uygulanarak üretilmektedir. Woodtropic bambu parke diğer masif parkelere göre hem başlangıç maliyeti bakımından hem de daha uzun ömürlü olması bakımından daha ekonomiktir. Ayrıca homojen yapıya sahip olması nedeniyle değişik ağaç katmanlarından olan Lamine parkeye göre daha sağlam, rutubete daha dayanıklı bir masif parke alternatifi olmaktadır.

Woodtropic bambu parke avantajlarından bir tanesi de ebatlarıdır. Uzunluğu 1850mm, eni 130mm dir. Masif Bambu Parke birbirine kenarlarından geçmeli olarak tutkalla tecrübeli ekiplerimizce yere monte edilmektedir.

Woodtropic bambu parke çeşitleri

Woodtropic bambu parke çeşitleri özel geliştirilmiş parke cilalama/ parke vernikleme sistemi ile 10 kat değişik masif parke cilalama prosesinden geçirilerek kullanıma sunulmaktadır. Değişik görünüm teknikleri uygulanan Woodtropic bambu parke çeşitleri diğer masif parke çeşitlerine kıyasla daha ekonomik ve daha güçlü bir iç mekan zemin kaplamasıdır.

Woodtropic

Bambu Parke alırken yıllarca problemsiz kullanabileceğiniz bitmiş ve hazır cilalı bir zemin malzemesini satın alarak ve uygulayarak diğer parke çeşitlerine göre önemli bir maliyet avantajı sağlamış olursunuz.

Bambu ağacı, tümüyle su içinde büyüyen bir tür olduğundan, bambu ağacından üretilen bambu parke doğal haliyle dahi diğer tüm ağaç türlerinden üretilen masif parkelere kıyasla neme daha fazla dayanıklıdır. Bu özelliğiyle bambu masif parke, evlerde, spor salonlarında, iş yerlerinde, ticari ofislerde ve dükkanlarda, ıslak zeminlerin döşenmesinde, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Dokusuyla, eskitme teknikleri ile torununuza bırakabileceğiniz özel tasarımlı eskitme parke modelimiz zor beğenenlerin ve mekanlarına geçmişin dokusunu taşımak isteyenlerin masif parke tercihi.

Fiyat 42 $/m2 + Kdv
STOKLARLA SINIRLIDIR - ŞİPARİŞ HATTI 0533 6186178

İletişim Formu

Firmamızın size sunacağı profesyonel pazarlama ve aracılık hizmetleri ile satılık veya kiralık ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verelim.

adres

6523 Sok. No:32/B D:105